top of page
  • Zdjęcie autoraAdministrator

RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ


Zachęcamy wszystkich sympatyków naszego Klubu do przekazywania 1 procenta podatku na wsparcie Akademii MKS Piaseczno. To nic nie kosztuje, a dzięki temu możemy pomagać młodym zawodnikom będącym w trudnej sytuacji finansowej.

 

Już niedługo przyjdzie czas, żeby rozliczyć się z Urzędem Skarbowym. Składając roczne zeznanie podatkowe, każdy z nas ma możliwość przekazania 1 procenta podatku wybranej przez siebie organizacji pożytku publicznego. To środki należne państwu, które podatnik i tak musi „oddać”, ale państwo pozwala mu samodzielnie zdecydować, na jaki cel zostaną one wydane. Serdecznie zachęcamy wszystkich do wsparcia w ten sposób naszego Klubu. To drobny gest, który nic nie kosztuje, a dzięki niemu wspieramy młodych adeptów piłki nożnej.


Pieniądze uzyskane z 1 procenta podatku przeznaczamy na naszą akademię piłkarską. W ten sposób dofinansowujemy wyjazdy na obozy sportowe zawodnikom, którzy są w trudnej sytuacji finansowej, a ponadto możemy zwalniać ich ze składek (całkowicie lub w 50 procentach).

Jak przekazać 1 procent podatku? To bardzo proste. Należy wypełnić odpowiednie rubryki w rocznym zeznaniu podatkowym. W polu „Numer KRS” trzeba podać następujący numer: 0000270261. Aby 1 procent podatku trafił do nas, konieczne jest również wypełnienie rubryki „Informacje uzupełniające” – w polu „Cel szczegółowy 1%” wpisujemy: MKS PIASECZNO 4112.


Z góry dziękujemy!

161 wyświetleń

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comentários


bottom of page