top of page
  • Zdjęcie autoraAdministrator

REMIS Z TRZECIM ZESPOŁEM LIGI

Zaktualizowano: 5 kwi 2023


W starciu z KS CK Troszyn nasi zawodnicy podzielili się punktami.

 

Do sobotniego spotkania MKS przystępował osłabiony brakiem kontuzjowanych: Kamila Matulki, Bartłomieja Faliszewskiego, Marcina Bawolika, Adama Jaszczaka i Ahmeda. W 10. minucie starcia z trzecim w ligowej tabeli Troszynem nasi zawodnicy wyprowadzili groźny kontratak, który po pięknym indywidualnym rajdzie sfinalizował Maciej Nalej. To już 11. trafienie Maćka w tym sezonie IV ligi. Rywale odpowiedzieli tuż przed przerwą, gdy w pole karne naszego zespołu przedarł się występujący niegdyś w Ekstraklasie w barwach Legii Warszawa Kamil Majkowski. Po przerwie okazji nie brakowało, ale ostatecznie mecz zakończył się remisem 1:1.


Kolejne ligowe emocje już w sobotę 8 kwietnia o godzinie 12:00 w Raszynie.


1 kwietnia 2023 – IV liga – 21. kolejka


MKS Piaseczno – KS CK Troszyn 1:1 (1:1)


Skład: Palamar – Krupnik, Janowski, Barwiński, Ziemnicki – Folwarski (70’ Staniszewski), Zajkowski, Wierucki (60’ Ćwikowski), Piekut (90+’ Dobies), Konopski (90+’ Konc) – Nalej

74 wyświetlenia

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page