top of page
  • Zdjęcie autoraAdministrator

MECZ ZOSTAŁ PRZEŁOŻONY

Zaktualizowano: 1 kwi 2022


Decyzją Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej spotkanie z Mazovią Mińsk Mazowiecki zostało przełożone na inny termin.

 

Poniżej prezentujemy komunikat MZPN:


Komisja Rozgrywek Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej informuje, że w związku z opadami śniegu na podstawie par. 14 ust. 17 Regulaminu Rozgrywek Mazowieckiego ZPN przekłada z urzędu wszystkie mecze od IV ligi do rozgrywek Żaków F2 zaplanowane na termin od 1 do 4 kwietnia 2022 roku.


Jednocześnie informujemy, że mecze IV ligi z kolejki XXI przełożone zostają na dzień 27 kwietnia 2022 roku (środa). Termin przełożonych kolejek pozostałych klas rozgrywkowych podamy w osobnym komunikacie.

Ps. To nie jest Prima Aprilis.

114 wyświetleń

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Opmerkingen


bottom of page