top of page
  • Zdjęcie autoraAdministrator

ROCZNIK 2008: DRUŻYNA NA AWANS


Ekipa 2008 na koniec sezonu miała aż 7 punktów przewagi nad drugim zespołem i w nadchodzących rozgrywkach będzie występować w Ekstralidze Trampkarzy. Brawo!

 

Na inaugurację niedawno zakończonego sezonu I ligi wojewódzkiej trampkarzy rocznik 2008 MKS Piaseczno pokonał 2:1 AP Talent Radom. Później miał miejsce bezbramkowy remis z Ursusem Warszawa na wyjeździe, zwycięstwo z Bronią Radom (2:0 w Radomiu) i porażka 1:5 w Piasecznie z Legia Soccer Schools. Słabszy mecz wcale nie podciął skrzydeł zawodnikom trenera Jacka Bąka – nasi piłkarze pokazali spory charakter i odnosili zwycięstwo za zwycięstwem: 7:1 z Płomieniem Dębe Wielkie u siebie, 2:0 z Championem na wyjeździe, 3:0 w rewanżu z Talentem Radom, 2:1 z Ursusem i taki sam rezultat z Pogonią Siedlce w Piasecznie, 4:2 z Legia Soccer Schools na Łazienkowskiej i 1:0 z Bronią na własnym stadionie.


Fantastyczną serię wygranych przerwał dopiero rewanż w Siedlcach (0:3). Mimo to nasi piłkarze do końca rozgrywek prezentowali wysoką formę. Drugi mecz z Płomieniem zakończył się wynikiem 2:1 dla Piaseczna, a w ostatniej kolejce sezonu MKS przypieczętował wygranie ligi domowym triumfem w starciu z Championem (4:1).


Gracze rocznika 2008 w 14 meczach zdobyli 34 punkty (11 wygranych, 1 remis, 2 porażki), czyli o 7 więcej niż drugi w tabeli STF Champion. Nasz zespół mógł się pochwalić najlepszą defensywą w rozgrywkach, tracąc jedynie 16 bramek i trzecim najlepszym wynikiem, jeśli mowa o bramkach strzelonych.


Gratulujemy awansu do Ekstraligi Trampkarzy! Podziękowania dla wszystkich piłkarzy, trenera oraz rodziców.


Fot. Pani Daria Szymańska

409 wyświetleń

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page