top of page
  • Zdjęcie autoraAdministrator

RYWALE ZWYCIĘŻYLI W DERBACH


Spotkanie z Orłem Baniocha zakończyło się wynikiem 0:1.

 

W 9. kolejce IV ligi nasi seniorzy zmierzyli się z Orłem Baniocha. W pierwszej połowie żaden z zespołów nie trafił do siatki przeciwnika. Po naszej stronie blisko szczęścia był Rafał Macioszek, jednak jego uderzenie wyłapał bramkarz rywali.


W drugiej części starcia golkipera Baniochy próbował zaskoczyć groźnym strzałem Maciej Nalej, ale Jan Balawejder poradził sobie z tym uderzeniem. Później z kolei dobrą okazję po rzucie rożnym miał Adam Jaszczak – trafił piłkę głową, a ta minimalnie minęła słupek bramki Orła. W 84. minucie arbiter podyktował rzut karny, który wykorzystał Michał Ocipka. Nasi zawodnicy próbowali odmienić losy spotkania, niestety nie udało im się już doprowadzić do remisu.


1 października o godzinie 13:00 MKS Piaseczno zagra na wyjeździe z Marcovią Marki.


24 września 2022 – IV liga – 9. Kolejka


MKS Piaseczno – Orzeł Baniocha 0:1 (0:0)


Skład: Owczarzak – Barwiński, Janowski (86’ Prusiński), Jaszczak, Ziemnicki – Staluszka (72’ Staniszewski), Ahmed, Macioszek, Konopski (60’ Krupnik) – Nalej, Folwarski (58’ Wierucki)

104 wyświetlenia

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page