top of page
  • Zdjęcie autoraAdministrator

SEBASTIAN TRZEPAŁKO WYPOŻYCZONY DO MKS-U


Kolejnym zawodnikiem pozyskanym przez nasz klub w letnim okienku transferowym jest 19-letni gracz Znicza Pruszków Sebastian Trzepałko, który został wypożyczony do naszego klubu do 30 czerwca 2023 roku.

 

Sebastian reprezentował młodzieżowe drużyny pruszkowskiego Znicza i jako 16-latek debiutował w II zespole seniorów. Ostatni rok Trzepałko spędził na rocznym wypożyczeniu w IV-ligowych rezerwach Arki Gdynia.


Aktualnie zawodnik dochodzi do formy po odniesionej 6 tygodni temu kontuzji. Zadebiutował już w meczu naszego zespołu A-klasy przeciwko KS SEMP Warszawa, który zakończył się remisem 2:2.


– Wybrałem MKS Piaseczno, ponieważ jest tu bardzo dobra drużyna, w której mam możliwość dalszego rozwoju – mówi nam nasz nowy piłkarz.


Sebastian, serdecznie witamy w Piasecznie!

496 wyświetleń

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comentários


bottom of page