top of page
  • Zdjęcie autoraAdministrator

STANISŁAW UBERMANOWICZ NOWYM ZAWODNIKIEM MKS-U


To powrót zawodnika do Piaseczna po 3 latach spędzonych w Jagiellonii Białystok.

 

Jako że okienko transferowe jest otwarte do końca sierpnia, MKS Piaseczno bardzo mocno pracuje nad kolejnymi transferami. Dziś niezmiernie miło nam ogłosić, że nowym zawodnikiem MKS-u został pozyskany na mocy transferu definitywnego z Jagiellonii Białystok Stanisław Ubermanowicz.


Stanisław reprezentował już barwy naszego klubu w latach 2016-2018, gdy z powodzeniem występował w drużynie trampkarzy rocznika 2004. Latem roku 2019 przeszedł do Jagiellonii, gdzie grał z białostoczanami w rozgrywkach Centralnej Ligi Juniorów U-17 i U-18.

W ostatnią niedzielę Ubermanowicz zadebiutował w barwach MKS II Piaseczno w wyjazdowym meczu A-klasy z Przyszłością Włochy.


– Mam nadzieję, że będzie to super współpraca. Wybrałem MKS, ponieważ mają świetny zespół, bardzo doświadczony, a dla mnie jako młodego zawodnika jest bardzo ważne, żeby czerpać wiedzę od starszych kolegów i stawać się coraz lepszym – mówi nam nasz nowy piłkarz.


Stasiu, witamy ponownie w Piasecznie!

957 wyświetleń

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page