top of page
  • Zdjęcie autoraajacied

SYN BYŁEGO PIŁKARZA MKS-U POTRZEBUJE POMOCY


Maksymilian, 10-miesięczny synek byłego piłkarza MKS-u Piaseczno Aleksa Jaskólskiego, potrzebuje pomocy. Poszukiwany jest dawca szpiku.

 

Jedyne, co trzeba zrobić, żeby pomóc, to zarejestrować się na stronie internetowej https://www.dkms.pl/pl. Po rejestracji na wskazany w formularzu adres otrzymamy zestaw do pobrania wymazu. Czynność ta jest bezbolesna. Oddając wymaz można zrobić dopis, aby w pierwszej kolejności porównywany był z Maksymilianem Jaskólskim.

Więcej informacji można znaleźć na profilach Aleksa i jego dziewczyny w serwisach społecznościowych Facebook (@Alex Jaskólski, @Martyna Paulina Szabelak) oraz Instagram (@martyna_szabelak, @alex_jaskolski).

1347 wyświetleń

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page