top of page
  • Zdjęcie autoraAdministrator

SZYMON WIEJAK: ZDOBYLIŚMY 3 PUNKTY NA WYMAGAJĄCYM TERENIE
Zapraszamy do lektury komentarza naszego napastnika po spotkaniu z Naprzodem Skórzec.

 

W spotkaniu 9. kolejki IV ligi przeciwko Milanowi Milanówek Szymon Wiejak był autorem 2 bardzo ważnych goli. Napastnik MKS Piaseczno podtrzymał swoją passę również w sobotnim starciu z Naprzodem Skórzec, w którym udało mu się strzelić 1 z 3 zdobytych przez naszą drużynę bramek. Oto co powiedział nam po końcowym gwizdku sędziego na stadionie w Skórcu:


– Mecz z Naprzodem, pomimo pewnej wygranej 3:0, był naprawdę trudnym i wymagającym pojedynkiem. Małe boisko, bardzo nierówne, grząskie, warunki niekorzystne do naszej gry. Próbowaliśmy grać w piłkę jak zawsze, krótkie podania, duża wymienność, gra kombinacyjna, niestety nie kleiło się to zbyt dobrze. Na szczęście udało nam się dosyć szybko strzelić dwie bramki i mecz był pod kontrolą. Gospodarze starali nam się zagrozić poprzez stałe fragmenty gry, ale tak naprawdę nie mieli żadnej klarownej sytuacji. Jestem zadowolony, ponieważ kolejny mecz z bramką, ustaliłem wynik na 3:0, spokojnie utrzymaliśmy rezultat do końcowego gwizdka, wróciliśmy z 3 punktami z wymagającego terenu, to jest najważniejsze w drodze po III ligę.


Najskuteczniejszy zawodnik „Biało-Niebieskich” z 12 bramkami na koncie przewodzi obecnie klasyfikacji strzelców IV ligi w II grupie mazowieckiej. W tym sezonie prezentuje znakomitą formę strzelecką, można powiedzieć, że futbolówka wręcz "szuka go" w polu karnym rywali.


– Zgadzam się z tym, piłka mnie cały czas szuka, jak idzie, to idzie, chociaż ten mecz to nie był mój super występ, ale bramka wpadła, gramy dalej.

224 wyświetlenia

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page