top of page
  • Zdjęcie autoraAdministrator

TRÓJMECZ W ŁOMIANKACH


Krótka relacja z meczów towarzyskich przeciwko KS Łomianki i MKS Przasnysz.

 

W sobotę na boisku sztucznym w Łomiankach rozegraliśmy trójmecz z MKS Przasnysz i KS Łomianki.


W naszym zespole z różnych przyczyn nie wystąpili: Kamil Ziemnicki, Konrad Rudnicki i Konrad Szałek.


W pierwszym (45 minut) starciu z Przasnyszem, grając składem zbliżonym do optymalnego, wysoko pokonujemy przeciwnika 3:0 po dwóch golach Michała Suchanka i jednym Szymona Wiejaka. Przy dwóch bramkach asystował Kamil Matulka. Mecz z MKS Przasnysz rozpoczęliśmy niemrawo, ale z każdą kolejną minutą rozkręcaliśmy się i ostatecznie zdominowaliśmy przeciwnika.


MKS Piaseczno – MKS Przasnysz 3:0


Skład: Skrzypek – Barwiński, Jaszczak, Janowski, Dobies – Matulka, Ayodeji, Hernik, Suchanek – Wiejak, Wysocki


W drugim (60 minut) meczu z KS Łomianki, kończąc mecz z 7 młodzieżowcami w składzie, ulegamy bardzo dobrze grającym przeciwnikom 1:2. Kolejną, już piątą bramkę w sparingach strzela Mateusz Wysocki. W meczu z Łomiankami u naszych młodych zawodników widoczne były objawy przemęczenia wynikające z trudów okresu przygotowawczego i rozegrania w ostatnich 8 dniach 4 gier kontrolnych.


MKS Piaseczno – KS Łomianki 1:2


Skład: Palamar – Krupnik, Janowski (31’ Jaszczak), Dobek – Pietrowski, Orłowski (16’ Barwiński) – zawodnik testowany, Dobies, Macioszek, Prusiński – Faliszewski, Wiejak (31’ Wysocki)

395 wyświetleń

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page