top of page
  • Zdjęcie autoraajacied

TURNIEJOWY HAT-TRICK MŁODZIEŻY


Trzy turniejowe zwycięstwa odnieśli przed przerwą zimową młodzi zawodnicy MKS-u Piaseczno. Rocznik 2010 wygrał mocno obsadzone zmagania w Płocku, rocznik 2011 triumfował w imprezie Warszawskie Granie na Białołęce, zaś rocznik 2013 nie miał sobie równych w turnieju zorganizowanym przez Jedność Żabieniec.

 

Podopieczni trenera Jarosława Ludwiniaka w pokonanym polu zostawili w Płocku między innymi miejscową Wisłę, KS Kutno, KKS Kalisz czy drużynę Znicza Pruszków, gromiąc w wielkim finale Reprezentację Powiatu Legionowskiego aż 4:1. Ponadto nagroda dla najlepszego zawodnika turnieju trafiła w ręce Karola Gacka.

Ekipa trenera Adriana Szewczyka w pięknym stylu wygrała zaś zmagania na warszawskiej Białołęce, wyprzedzając takie drużyny jak Football Academy Lublin, Metalowiec Łódź, Młodzik Radom, Juventus Academy Warszawa czy Dąb Wieliszew. Poza okazałym pucharem, do Piaseczna powędrowała również nagroda dla najlepszego piłkarza imprezy, którym został Bartosz Gajecki.

Turniejowy hat-trick uzupełnia wygrana zespołu Emila Wrażenia w turnieju Jedność Cup. Rocznik 2013 rywalizował w nim z Juventus Academy, Pogonią Grodzisk Mazowiecki, Kosą Konstancin czy WBS Warszawa. Do złotych medali Biało-Niebieskim doszła również nagroda dla najlepszego piłkarza turnieju, którym został Jasiek Krysa.

421 wyświetleń

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page