top of page
  • Zdjęcie autoraAdministrator

UDANA MAJÓWKA

Zaktualizowano: 6 maj 2023


W starciu z Narwią Ostrołęka nasi zawodnicy odnieśli wysokie zwycięstwo.

 

W sobotę 29 kwietnia seniorzy MKS Piaseczno rozegrali kolejne ligowe spotkanie – tym razem do Piaseczna przyjechali piłkarze Narwi Ostrołęka. Mecz od samego początku układał się po myśli podopiecznych trenerów Arkadiusza Modrzejewskiego i Mateusza Naklickiego.


Już w 20. minucie rzut karny podyktowany dla naszej ekipy zamienił na gola Łukasz Krupnik. Niedługo później niesamowity trafieniem w okienko bramki popisał się Maciej Nalej. Jeszcze przed przerwą najlepszy snajper MKS-u podwyższył prowadzenie zespołu na 3:0. W drugiej połowie rezultat się nie zmienił i Piaseczno udanie zrewanżowało się rywalom za porażkę z rundy jesiennej.


29 kwietnia 2023 – IV liga – 25. kolejka


MKS Piaseczno – Narew 1962 Ostrołęka 3:0 (3:0)


Bramki: 20’ Krupnik, 31’, 43’ Nalej


Skład: Palamar – Krupnik, Janowski, Barwiński, Ziemnicki – Folwarski (85’ Staniszewski), Ahmed, Wierucki (77’ Dobies), Piekut (69’ Bawolik), Konopski – Nalej (81’ Ćwikowski)


Fot. Daria Szymańska

51 wyświetleń

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page