top of page
  • Zdjęcie autoraAdministrator

UGASILI PŁOMIEŃ

Zaktualizowano: 30 mar 2022


Piłkarze MKS Piaseczno pewnie pokonali na wyjeździe Płomień Dębe Wielkie 4:0.

 

W minioną niedzielę na boisku w Rudzie MKS Piaseczno rozegrał mecz 20. kolejki IV ligi z Płomieniem Dębe Wielkie. Podopieczni trenerów Arkadiusza Modrzejewskiego oraz Mateusza Naklickiego zgodnie z planem pokonali rywali.


W pierwszej połowie spotkania bramki nie padły. O wiele lepiej rozpoczęła się dla nas druga odsłona meczu – w 53 minucie w polu karnym przeciwnika sfaulowany został Konrad Rudnicki, a jedenastkę na gola pewnie zamienił Michał Suchanek. Dokładnie 7 minut później Michał ponownie trafił do siatki, tym razem już z akcji, a dogrywał mu Łukasz Krupnik. MKS przejął kontrolę nad spotkaniem, efektem czego znów w niedługim czasie prowadzenie podwyższył Rudnicki (asysta Szymona Wiejaka). W 78 minucie ten sam zawodnik po podaniu Kamila Matulki ustalił wynik spotkania na 4:0 dla Piaseczna.


W sobotę 2 kwietnia o godzinie 11:00 na Stadionie Miejskim w Piasecznie niezwykle ważne starcie z Mazovią Mińsk Mazowiecki (4. zespół ligi). Zapraszamy wszystkich kibiców na mecz!


27 marca 2022 – IV liga – 20. kolejka


Płomień Dębe Wielkie – MKS Piaseczno 0:4 (0:0)


Bramki: 53’, 60’ Suchanek, 67’, 78’ Rudnicki


Skład: Palamar – Krupnik, Jaszczak (82’ Górzyński), Janowski, Barwiński – Matulka (79’ Konopski), Dobies, Faliszewski, Suchanek (79’ Prusiński) – Wiejak (69’ Wysocki), Orłowski (46’ Rudnicki)

70 wyświetleń

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comentários


bottom of page