top of page
  • Zdjęcie autoraAdministrator

W ŚRODĘ TYGRYS


Jesienią MKS „poskromił” Tygrysa, aż pięciokrotnie trafiając do siatki. Jak będzie tym razem?

 

W tym tygodniu odbędą się dwie kolejki IV ligi. W środę 18 maja MKS Piaseczno wybierze się na wyjazdowe spotkanie do Huty Mińskiej, gdzie zagra z miejscowym Tygrysem. Zapowiada się bardzo ciekawe starcie.


Walczący o utrzymanie w lidze przeciwnicy zajmują aktualnie 11. miejsce w tabeli (10 zwycięstw, 3 remisy i 14 porażek). W rundzie wiosennej piłkarzom Tygrysa udało się pokonać: Podlasie Sokołów Podlaski (4:1 na wyjeździe), Zamłynie Radom (6:0 u siebie), Milan Milanówek (3:1 u siebie), Żyrardowiankę Żyrardów (4:2 na wyjeździe) oraz Naprzód Skórzec (2:0 u siebie). W ostatniej kolejce klub zremisował 2:2 na boisku rywali z Mazurem Karczew. Porażki Tygrys notował zaś w starciach z: Pogonią II Siedlce (1:5 u siebie), Oskarem Przysucha (0:5 na wyjeździe), Victorią Sulejówek (0:4 u siebie) i Mszczonowianką Mszczonów (2:3 na wyjeździe).


Jesienią MKS Piaseczno wygrał z Tygrysem 5:0 – strzelcami bramek byli wtedy: Szymon Wiejak (dwukrotnie), Michał Suchanek, Bartosz Orłowski oraz Bartłomiej Faliszewski. Przeciwnicy kończyli tamten mecz w dziewiątkę. Liczymy na kolejne znakomite starcie naszych zawodników!


Mecz w Hucie Mińskiej rozpocznie się o godzinie 17:30.

115 wyświetleń

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Коментари


bottom of page