top of page
  • Zdjęcie autoraAdministrator

W OSŁABIONYM SKŁADZIE


Pierwsza połowa dla MKS-u, druga dla Wisły Płock. To był wartościowy sprawdzian dla naszej młodzieży.

 

W meczu 24. kolejki MKS Piaseczno rozegrał wyjazdowy mecz z Wisłą II Płock. Naszych zawodników czekało bardzo trudne zadanie. Z powodu kartek, kontuzji i chorób zagraliśmy osłabieni brakiem 10 zawodników: Palamara, Krupnika, Barwińskiego, Janowskiego, Ziemnickiego, Ahmeda, Jaszczaka, Bawolika, Matulki i Faliszewskiego. W naszym zespole w pierwszej jedenastce zagrało aż 7 młodzieżowców. Dla 7 zawodników był to pierwszy mecz w tej rundzie w podstawowym składzie. Dla Ubermanowicza, Żuchowskiego, Konca i Dobiesa (po powrocie po kontuzji) debiuty w pierwszym składzie. Na ławce rezerwowych znalazł się strzelec 2 goli w meczu z Wilgą Dominik Piekut, który z powodu choroby cały tydzień nie trenował.


W pierwszej połowie nie brakowało ciekawych akcji z naszej strony. Wisła, w której składzie znaleźli się między innymi: Tomasz Walczak, Radosław Cielemęcki, Miroslav Gono, Martin Hasek i Dawid Kocyła, musiała dwukrotnie wyciągać piłkę z własnej siatki. Szybkie prowadzenie zapewnił nam Sebastian Folwarski. Następnie gospodarze wykorzystali rzut karny, ale dosłownie kilka minut później Kajetan Staniszewski dograł do Piotra Ćwikowskiego, który oszukał obrońcę i pięknym strzałem zdobył bramkę na 2:1. W drugiej połowie płocczanie odrobili straty i po bramce Szymona Leśniewskiego oraz dwóch trafieniach Gleba Kuchko wygrali 4:2.

22 kwietnia 2023 – IV liga – 24. kolejka


Wisła II Płock – MKS Piaseczno 4:2 (1:2)


Bramki: 4’ Folwarski, 15’ Ćwikowski


Skład: Owczarzak – Ubermanowicz, Dobies, Żuchowski, Konopski – Staniszewski, Folwarski, Wierucki, Ćwikowski (67’ Zajkowski), Konc (74’ Piekut) – Nalej (81’ Manh Tran)


Fot. Daria Szymańska

32 wyświetlenia

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page