top of page
  • Zdjęcie autoraajacied

W „POLSCE TIMES” CIEPŁO O MKS-IE


W poniedziałkowym (18 marca) numerze dziennika „Polska Times” można przeczytać artykuł o trenerze Arkadiuszu Modrzejewskim, byłym szkoleniowcu naszego klubu, pracującym od października w trzecioligowym Ursusie. Popularny „Modrzej” bardzo ciepło wypowiedział się na temat kilkunastu lat, spędzonych w Piasecznie.

 

- W tym klubie panowała niezwykle rodzinna atmosfera. Wszyscy sobie pomagali i siebie wspierali. KS Piaseczno to był mój drugi dom. Mam do tego klubu ogromny sentyment. Do dzisiaj mam tam wielu kolegów i przyjaciół – powiedział „Polsce Times” Arkadiusz Modrzejewski.

Redaktor Michał Skiba, spod pióra którego wyszedł artykuł, wspomniał również o doskonałej pracy Piaseczna z młodzieżą, podkreślając, że to właśnie z naszego klubu na piłkarskie salony wyszli między innymi Maciej Jankowski, Tomasz Kupisz i Michał Żyro.

Cały artykuł można przeczytać w poniedziałkowym (18 marca) wydaniu „Polski Times” oraz na stronie internetowej gazety.

233 wyświetlenia

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page