top of page
  • Zdjęcie autoraAdministrator

W SOBOTĘ DERBY!


Startujemy o godzinie 14:00 – WSZYSCY NA DERBY POWIATU!

 

W sobotę 24 września na stadionie w Piasecznie starcie 9. kolejki IV ligi, w którym nasi seniorzy zmierzą się z Orłem Baniocha. Liczymy na dużą frekwencję na trybunach!


W obecnych rozgrywkach piłkarze z Baniochy zdobyli 12 punktów (tyle samo co Oskar Przysucha oraz Mazur Karczew) i zajmują 10. pozycję w ligowej tabeli. Rywale odnieśli 4 zwycięstwa (2:0 na wyjeździe z Escolą Varsovia, 4:1 u siebie z Mazovią Mińsk Mazowiecki, 2:0 u siebie z MKS Przasnysz i ostatnio 3:0 na własnym boisku ze Świtem Staroźreby) i zaliczyli 4 porażki (0:1 na wyjeździe z Mazurem Karczew, 1:2 na wyjeździe z Ząbkovią Ząbki, 1:3 u siebie z Oskarem Przysucha, a także 1:2 na wyjeździe z Victorią Sulejówek).


W poprzednim sezonie MKS zremisował z Orłem w Piasecznie 1:1, a gola na wagę remisu strzelił dla Baniochy w 92. minucie Wojciech Gorczyca. W czerwcu zaś Orzeł wygrał na własnym boisku 4:1.344 wyświetlenia

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page