top of page

W SOBOTĘ KS RASZYN


W poprzednim sezonie zawodnicy Piaseczna dwukrotnie pokonali zespół naszego najbliższego przeciwnika.

 

W najbliższą sobotę o godzinie 12:00 w Raszynie podopieczni trenerów: Arkadiusza Modrzejewskiego i Mateusza Naklickiego zmierzą się w wyjazdowym meczu z ekipą KS Raszyn. Nasi rywale plasują się w górnej części tabeli, zajmując z dorobkiem 21 punktów 6. pozycję w tabeli.


Zawodnicy Raszyna w tym sezonie zwyciężali 7-krotnie, wygrywając kolejno z: Żyrardowianką Żyrardów (dom, 6:3), Płomieniem Dębe Wielkie (dom, 3:1), Mazovią Mińsk Mazowiecki (wyjazd, 1:0), Energią Kozienice (dom, 2:1), Zamłyniem Radom (dom, 6:0), Milanem Milanówek (dom, 4:0) i Naprzodem Skórzec (wyjazd, 3:2). Zespół ani razu nie podzielił się punktami, a 5 porażek odnosił w starciach przeciwko: Oskarowi Przysucha (dom, 0:3), Mszczonowiance Mszczonów (wyjazd, 2:3), Mazurowi Karczew (wyjazd, 0:1), rezerwom Pogoni Siedlce (wyjazd, 0:2) oraz Victorii Sulejówek (wyjazd, 1:6). Jak widać, jest to zespół, który dobrze czuje się na własnym stadionie i chętnie strzela na nim bramki – 21, zaraz po Piasecznie (nasi piłkarze zdobyli aż 35 goli u siebie), drugi najlepszy wynik ex aequo z Mszczonowianką Mszczonów.


W poprzednim sezonie oba starcia z Raszynem kończyły się triumfem „Biało-Niebieskich” – 5:1 w Piasecznie i 2:0 na wyjeździe w rundzie wiosennej. Liczymy na podtrzymanie dobrej formy i kolejny dobry mecz w wykonaniu naszych zawodników.


Nasz partner – BETFAN – przygotował kursy na sobotni mecz. Ciekawi? Wejdźcie tutaj: BETFAN

113 wyświetleń

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page