top of page
  • Zdjęcie autoraAdministrator

W SOBOTĘ STARCIE Z ZAMŁYNIEM


Zapowiada się niezwykle ciekawe widowisko. Zapraszamy serdecznie na trybuny!

 

Już w najbliższą sobotę o godzinie 11:00 mecz 7. kolejki forBET IV ligi, w którym MKS Piaseczno podejmie na Stadionie Miejskim przy ulicy 1 Maja KS Zamłynie Radom.


Do tej pory podopieczni trenera Arkadiusza Modrzejewskiego, obecnie wiceliderzy tabeli, zgromadzili na swoim koncie 15 punktów (5 zwycięstw i 1 porażka). Duże wrażenie robi liczba strzelonych bramek przez "Biało-Niebieskich" - 28 trafień w 6 ligowych spotkaniach, co daje średnio ponad 4,5 bramki na mecz. Można się spodziewać ciekawej, ofensywnej gry w wykonaniu naszych zawodników.


Nasi rywale zajmują z kolei 13 pozycję w stawce. W pierwszej kolejce ulegli oni 0:2 na swoim boisku Energii Kozienice, później na wyjeździe 3:1 pokonały ich rezerwy Pogoni Siedlce. Przełamaniem było zwycięstwo 2:1 z Tygrysem Huta Mińska, aczkolwiek tydzień później piłkarze z Radomia doznali domowej porażki 0:7 z Victorią Sulejówek i kolejnej 0:1 z Milanem w Milanówku. W ostatniej kolejce Zamłynie wygrało u siebie 4:2 z Naprzodem Skórzec. Bilans bramkowy zespołu to 7 strzelonych bramek i 16 straconych.


Zapraszamy serdecznie wszystkich kibiców na trybuny, aby wspierali reprezentantów MKS-u.
74 wyświetlenia

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page