top of page
  • Zdjęcie autoraAdministrator

W SOBOTĘ Z ESCOLĄ


Zapraszamy wszystkich kibiców na stadion w Piasecznie!

 

8 października o godzinie 13:00 nasza drużyna seniorów podejmie u siebie Escolę Varsovia.


Przeciwnicy zgromadzili w tych rozgrywkach 5 punktów i zajmują obecnie ostatnią pozycję w ligowej tabeli. Gracze z Warszawy odnieśli 1 zwycięstwo (2:1 na własnym stadionie ze Świtem Staroźreby), zremisowali 2 spotkania i 7 razy schodzili z boiska pokonani.


W poprzednim sezonie Escola zajęła 6. miejsce w I grupie mazowieckiej IV ligi.


Bilans ligowych starć pomiędzy MKS-em a Escolą prezentuje się następująco: 2 mecze – 2 zwycięstwa Piaseczna. Ostatni mecz pomiędzy obiema drużynami odbył się zaś 23 lipca, a rozegrany wówczas sparing zakończył się wynikiem 7:1 dla naszych piłkarzy.


TRANSMISJA INTERNETOWA147 wyświetleń

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page