top of page
  • Zdjęcie autoraajacied

WAŻNE ZWYCIĘSTWO „DWÓJKI”


MKS II Piaseczno odniósł w niedzielę (28 kwietnia) ważne zwycięstwo w kontekście walki o utrzymanie w lidze okręgowej. Podopieczni trenera Bartosza Kobzy wygrali na własnym stadionie z LKS-em Osuchów 4-0.

 

Spotkanie ułożyło się dla biało-niebieskich wręcz znakomicie – już pierwsza groźniejsza akcja dała biało-niebieskim prowadzenie. W 4. minucie Maciej Lewandowski dośrodkował z prawej strony boiska w pole karne, a Dominik Zieliński uderzeniem z pierwszej piłki trafił przy prawym słupku na 1-0.

Przyjezdni mogli wyrównać trzy minuty później, ale błędu Konrada Drązikowskiego, który wypuścił piłkę z rąk po dośrodkowaniu Osuchowa z rzutu rożnego z lewej strony boiska, nie wykorzystał Patryk Czarnecki, który uderzył obok lewego słupka.

Po zmianie stron MKS udokumentował swoją przewagę w tym spotkaniu kolejnymi golami. W 57. minucie Patryk Morawski wypuścił znakomitym podaniem Konrada Deperasińskiego, a ten wyprzedził obrońcę gości i pewnym uderzeniem z lewej strony pola karnego trafił w długi róg na 2-0.

W 70. minucie bliski podwyższenia na 3-0 był Dominik Zieliński, ale snajper Piaseczna po dobrym odegraniu od Deperasińskiego trafił jedynie w poprzeczkę.

Co się odwlecze, to nie uciecze. Cztery minuty później MKS cieszył się z trzeciego gola. Tym razem Zieliński zagrał do „Depka”, a zawodnik biało-niebieskich mocnym strzałem przy lewym słupku nie dał żadnych szans bramkarzowi Osuchowa.

Kropkę nad „i” postawił kilkadziesiąt sekund później wprowadzony na boisko chwilę wcześniej Marcin Rybiński, który po doskonałym zagraniu od Sharukhana Salichowa uderzył płasko w długi róg, ustalając wynik na 4-0.

28 kwietnia 2019

Liga Okręgowa – 22. kolejka

MKS II Piaseczno 4 – 0 LKS Osuchów

Bramki: 4’ Zieliński, 57’, 74’ Deperasiński, 75’ Rybiński

Skład: Drązikowski – Lewandowski (50’ Szymański), Bogacki, Kurant, Niciporuk – Kaczmarski (70’ Dziewański), Salichow, Morawski (65’ Wiśniewski), Dudek (73’ Rybiński) – Deperasiński, Zieliński

178 wyświetleń

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page