top of page
  • Zdjęcie autoraAdministrator

WALCZYLI DO KOŃCA

Zaktualizowano: 16 cze 2022


W sobotnim starciu ze zwycięstwa cieszyli się piłkarze Oskara, ale Piaseczno miało okazję do tego, aby wywieźć korzystny rezultat.

 

11 czerwca na wyjeździe MKS Piaseczno rozegrał mecz 33. kolejki IV ligi przeciwko Oskarowi Przysucha. Podopieczni trenerów Arkadiusza Modrzejewskiego i Mateusza Naklickiego przystępowali do spotkania osłabieni – ze względu na kartki w meczu pauzowali: aktualnie najlepszy strzelec rozgrywek Szymon Wiejak, Kamil Matulka oraz Konrad Rudnicki. Przeciwnicy to drugi zespół IV ligi, więc można było mówić o spotkaniu na szczycie.


Już w 7 minucie meczu z bardzo dobrej strony pokazał się Kamil Hernik – nasz pomocnik oddał groźny strzał, przed utratą bramki Oskara uchroniła parada bramkarza Jakuba Mazura. Po półgodzinie gry w sytuacji sam na sam znalazł się Mateusz Wysocki, zabrał się z piłką, po kontakcie z przeciwnikiem upadł na murawę, jednakże sędzia nie dopatrzył się tutaj przewinienia. Niedługo później gospodarze wyszli na prowadzenie – po rzucie rożnym wykonywanym przez Piotra Kornackiego do piłki wyskoczył Przemysław Śliwiński i strzałem głową pokonał naszego bramkarza. W końcówce pierwszej połowy bliski wyrównania był Gracjan Konopski.


Druga część zaczęła się od groźnej akcji rywala, a MKS musiał ratować się wybiciem piłki z okolic pola bramkowego. W 55 minucie zagranie Konopskiego ze skrzydła wypiąstkował golkiper Oskara i Michałowi Suchankowi zabrakło naprawdę niewiele, by dobić piłkę. Nasi zawodnicy często wyprowadzali ataki, mimo to chwilami nie udawało się dokładnie zakończyć akcji. W 78 minucie bramkę dla MKS-u zdobył wprowadzony w drugiej połowie Kacper Prusiński, ale sędzia boczny zasygnalizował spalonego. Końcówka dostarczyła kibicom wiele emocji. Przy kilku rzutach rożnych wykonanych w krótkim odstępie czasu najbliżej gola był Bartosz Orłowski – niestety przy jego uderzeniu głową znakomitą interwencją kolejny raz popisał się golkiper Przysuchy.


W sobotę 18 czerwca o godzinie 11:00 zapraszamy wszystkich kibiców na 34. kolejkę IV ligi – na Stadionie Miejskim w Piasecznie nasi seniorzy podejmą Mszczonowiankę Mszczonów. Podziękujmy naszym piłkarzom za świetne rozgrywki i dodajmy im jeszcze więcej energii przed barażami o III ligę.


11 czerwca 2022 – IV liga – 33. Kolejka


Oskar Przysucha – MKS Piaseczno 1:0 (1:0)


Skład: Palamar (88’ Baran) – Krupnik (86’ Żuchowski), Janowski (65’ Jaszczak), Dobies, Ziemnicki (46’ Barwiński) – Konopski, Macioszek (65’ Faliszewski), Ahmed, Hernik (82’ Orłowski), Suchanek (75’ Prusiński) – Wysocki

189 wyświetleń

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page