top of page
  • Zdjęcie autoraAdministrator

Walne zgromadzenie członków stowarzyszenia MKS Piaseczno

Zarząd Stowarzyszenia MKS Piaseczno serdecznie zaprasza wszystkich członków do udziału w zebraniu walnym, które zostanie zorganizowane 18 czerwca 2024 roku. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 20:15, z możliwością drugiego terminu rozpoczęcia o godzinie 20:30. Program zebrania obejmuje szereg istotnych punktów, począwszy od otwarcia i powitania uczestników, poprzez wybór przewodniczącego i sekretarza spotkania, aż po omówienie sprawozdania z działalności oraz finansów Zarządu za rok 2023. Planowane jest również punkt dotyczący wyboru nowych członków zarządu. Zebranie zakończą wolne wnioski i dyskusja. Obecność na tym spotkaniu jest niezwykle ważna, gdyż będą podejmowane decyzje wpływające na przyszłość stowarzyszenia.

Walne 1806
.pdf
Pobierz PDF • 81KB

53 wyświetlenia

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page