top of page
  • Zdjęcie autoraAdministrator

WARSZTATY BRAMKARSKIE I PIŁKARSKIE


Zgłoszenia przyjmujemy do 23 grudnia.

 

Zapraszamy serdecznie do zapisów na warsztaty bramkarskie i piłkarskie, które odbędą się w dniach 28-30.12.2021 r. na Stadionie Miejskim GOSiR przy ulicy 1 Maja 16 w Piasecznie. Zajęcia przeznaczone są dla bramkarzy oraz piłkarzy w wieku od 7 do 18 roku życia, bez względu na przynależność klubową.


W programie: 6 jednostek treningowych na boisku (pełnowymiarowym sztucznym, pod balonem), zajęcia teoretyczne, zajęcia dla początkujących oraz zaawansowanych (grupy max. 6-,8-osobowe), doskonalenie techniki i motoryki (zajęcia z trenerem przygotowania motorycznego), wykład żywieniowy z dietetyki w sporcie, zajęcia fizjo-GOALKEEPER, ćwiczenia i zabawy koordynacyjne, bramkarz jako ostatni obrońca, konsultacje trenerskie, konkursy z nagrodami, odnowa biologiczna (kryta pływalnia w Piasecznie), testy na urządzeniu „FITLIGHT”, ćwiczenia refleksu, percepcji, szybkości reakcji i koordynacji nerwowo-mięśniowej na urządzeniu „BLAZEPOD”, analiza video treningu, opieka fizjoterapeuty.


Każdy zawodnik otrzyma obiad i owoce, a w czasie treningu również wodę/izotonik. Dla każdego z uczestników naszych warsztatów przygotowaliśmy bezpłatny pakiet startowy, który będzie mógł odebrać w dniu rejestracji.


Grupa spotyka się na miejscu, rejestracja zawodników – godzina 9:00 w dniu przyjazdu. W przypadku rezygnacji połowa kwoty pokrywa koszty związane z rezerwacją miejsca. Każdy z uczestników naszych warsztatów objęty będzie ochroną ubezpieczeniową na czas trwania zajęć.


Sztab trenerski:

- Arkadiusz Modrzejewski (trener I zespołu MKS Piaseczno)

- Mateusz Naklicki (trener asystent I zespołu MKS Piaseczno)

- Szymon Wiejak (trener przygotowania motorycznego Akademii MKS Piaseczno)

- Bartłomiej Gołaszewski (trener bramkarzy)

- Alessandro Magini (trener bramkarzy)

- Maciej Orczykowski (fizjoterapeuta)


Całkowity koszt warsztatów to 650 złotych (cena nie zawiera noclegu oraz przyjazdu na miejsce). Liczba miejsc jest ograniczona! Zgłoszenia przyjmujemy do dnia 23.12.2021 r.


Zapisy BRAMKARZE: e-mail: biuro.bestgoalkeeper@op.pl telefon: 501-327-381


Zapisy PIŁKARZE: e-mail: arekmodrinio@interia.pl telefon: 507-134-742


Rezerwacja miejsca następuje z chwilą zaksięgowania pełnej kwoty na koncie Akademii „Best Goalkeeper”.

247 wyświetleń

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page