top of page
  • Zdjęcie autoraajacied

WOLNE MIEJSCA NA DRUGI TERMIN CAMPÓW


MKS Piaseczno informuje, że są jeszcze wolne miejsca na drugi termin piłkarskich półkolonii dla dzieci z roczników 2008-2014, które odbędą się w dniach 6-10 lipca na Stadionie Miejskim przy ulicy 1 Maja 16. Koszt jednego campu to 500 zł.

 

Gwarantujemy: opiekę nad dziećmi w godzinach 8.00 – 16.00, wykwalifikowaną kadrę opiekuńczo-szkoleniową (licencjonowani trenerzy UEFA), zajęcia na obiektach GOSiR-u Piaseczno (m.in. na zadaszonym boisku), profesjonalne zajęcia piłkarskie w formie gier i zabaw, ubezpieczenie NNW, wyżywienie (zdrowy i smaczny trzydaniowy obiad, przekąski, owoce, woda), a także atrakcje pozapiłkarskie (w pierwszym terminie campów dzieci wyjechały do parku wodnego pod Mszczonowem).


Półkolonie zgłoszone są do kuratorium oświaty.


Zapisy i szczegółowe informacje pod numerami tel. 501-169-543, 515-249-679 oraz e-mailowo: mkspiasecznocamp@wp.pl
172 wyświetlenia

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

コメント


bottom of page