top of page
  • Zdjęcie autoraAdministrator

WSPÓLNIE BUDUJMY SPOŁECZNOŚĆ WOKÓŁ KLUBU


Zapraszamy wszystkich sympatyków MKS Piaseczno, którzy chcieliby się zaangażować w działania związane z klubem. Najbliższe spotkanie odbędzie się 9 maja o godzinie 19:00 w salce konferencyjnej na terenie Stadionu Miejskiego w Piasecznie.

 

Jako MKS Piaseczno podejmujemy wiele aktywności mających na celu długofalowy rozwój klubu. Jednym z nich jest działanie zmierzające do pozyskania nowych partnerów, którzy poświęcając nieco chęci oraz czasu, będą w stanie wesprzeć naszą społeczność.


– W czwartek 20 kwietnia w restauracji Sphinx przy ulicy Puławskiej odbyło się spotkanie Prezesa MKS Piaseczno Pana Jacka Krupnika, Prezesa Głównego Sponsora Pana Sylwestra Cacka oraz mojej osoby z grupą rodziców, podczas którego rozmawialiśmy o tym, co możemy wspólnie zrobić dla zbudowania społeczności rodziców i kibiców wokół klubu – mówi nam Pan Artur Maicki – Kolejne spotkanie odbędzie się 9 maja o godzinie 19:00 w salce konferencyjnej na terenie Stadionu Miejskiego. Zapraszamy wszystkich sympatyków MKS Piaseczno, którzy chcieliby się zaangażować w działania związane z klubem.


Pragniemy również zachęcić do współpracy lokalne firmy, które dzięki współpracy sponsorskiej chciałyby mocniej zaznaczyć swoją obecność na lokalnym rynku, zyskać grono nowych lojalnych odbiorców i przyjaciół, a także po prostu poczuć się lepiej w swojej małej ojczyźnie, realizując zadania z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu.


– W ramach współpracy oferujemy naszym partnerom wiele możliwości promocji. Nie mamy formalnych cenników. Pragniemy, aby każdy mógł być z nami, niezależnie od tego, ile środków może przeznaczyć na sponsoring. Wspierać klub można także w sposób niefinansowy, poświęcając swój czas bądź przekazując towary lub usługi, jakie dany podmiot może zaoferować na potrzeby klubu. W indywidualnych rozmowach ustalamy obszary współpracy według możliwości i potrzeb. Chcemy organizować spotkania, wydarzenia. W przyszłym roku na Stadionie Miejskim powstaną trybuny kubaturowe i zostaną stworzone warunki do oglądania meczów w zupełnie innych warunkach – dodaje nasz rozmówca.


Osoby zainteresowane współpracą prosimy o kontakt mailowy: mks@mkspiaseczno.pl lub telefoniczny pod numerem 725 25 11 69.


Warto również wspomnieć, że nasz klub stara się także angażować w inne inicjatywy służące rozwojowi. 21 kwietnia w restauracji Sphinx miało miejsce spotkanie władz Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej z prezesami klubów obu grup Mazowieckiej IV ligi. Dotyczyło ono między innymi spraw organizacyjnych oraz kwestii współpracy ze sponsorami. Miło nam także ogłosić, iż w kwietniu 2022 pozyskaliśmy dotację z Urzędu Marszałkowskiego na organizację dwóch turniejów. Będziemy na bieżącą informować o dalszych działaniach klubu i osób związanych z klubem w zakresie budowania lokalnej społeczności.

199 wyświetleń

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page