top of page
  • Zdjęcie autoraAdministrator

WSPANIAŁE POŻEGNANIE SEZONU W PIASECZNIE


Ostatnie IV-ligowe starcie w Piasecznie w sezonie 2022/2023 dla MKS-u! Nasi zawodnicy wysoko pokonali Oskara Przysucha.

 

W przedostatniej kolejce IV ligi MKS Piaseczno zmierzył się u siebie z Oskarem Przysucha. Było to pożegnanie z kibicami przed letnią przerwą między rozgrywkami. Podopieczni trenerów Arkadiusza Modrzejewskiego i Mateusza Naklickiego spisali się znakomicie, wysoko ogrywając rywala.


W pierwszej połowie, mimo dogodnych sytuacji, bramki nie padły. Strzelanie rozpoczął w 68. minucie Łukasz Krupnik, trafiając z rzutu karnego. W końcówce nasi seniorzy jeszcze dwukrotnie zdobyli bramkę – najpierw uczynił to wracający po kontuzji Bartłomiej Faliszewski, który popisał się piękną bombą z dystansu, a następnie Dominik Zajkowski. MKS zwyciężył 3:0, udanie żegnając sezon z piaseczyńskimi kibicami.


7 czerwca 2023 – IV liga – 33. kolejka


MKS Piaseczno – Oskar Przysucha 3:0 (0:0)


Skład: Palamar – Krupnik, Janowski (90+1’ Konc), Barwiński, Ziemnicki (89’ Żuchowski) – Folwarski (82’ Faliszewski), Ćwikowski (74’ Dobies), Ahmed, Wierucki (46’ Zajkowski), Staniszewski (38’ Konopski) – Nalej (80’ Piekut)


Bramki: 68’ Krupnik, 83’ Faliszewski, 88’ Zajkowski


Zdjęcie: Daria Szymańska

98 wyświetleń

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page