top of page
  • Zdjęcie autoraAdministrator

WSPIERAMY AKCJĘ POMOCY


MKS Piaseczno wspiera akcję Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej. Sprzęt treningowy zbieramy do 11 października.

 

Piłka nożna to sport, który łączy ludzi na całym świecie. Niestety nie każdy młody zawodnik, mimo talentu, który w nim drzemie, posiada takie same możliwości. Szczególnym przykładem jest biedna Afryka. Każdy z nas może dołożyć swoją cegiełkę, aby im pomóc.


Mazowiecki Związek Piłki Nożnej nawiązał współpracę z fundacją "Nowe Drzewo Życia", która niesie pomoc ludziom z Afryki. Jedną z form współpracy, którą może zaoferować Związek, jest wsparcie dla Gwinei w kwestii dostarczania sprzętu sportowego. MZPN postanowił zaprosić do współpracy kluby piłkarskie.


MKS Piaseczno całym sercem wspiera akcję. Zachęcamy również Rodziców, aby przekazywali już niepotrzebny, zalegający w ich domach sprzęt sportowy, który jest w dobrym stanie i może przydać się naszym przyjaciołom z kontynentu afrykańskiego (WAŻNE - sprzęt musi być czysty). Prosimy o dostarczanie getrów, butów piłkarskich, koszulek, spodenek itp. trenerowi rocznika do 11 PAŹDZIERNIKA. Z góry dziękujemy za włączenie się w pomoc.
19 wyświetleń

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page