top of page
  • Zdjęcie autoraAdministrator

WSZYSCY NA MARCOVIĘ


Zapraszamy wszystkich kibiców na niedzielne spotkanie z Marcovią Marki!

 

Tym razem 14 maja o godzinie 13:00 na Stadionie Miejskim w Piasecznie seniorzy MKS-u zmierzą się w lidze z Marcovią Marki. Rywale to 12. ekipa IV ligi, która w tym sezonie odniosła 8 zwycięstw, zanotowała 6 remisów i 12 porażek. Bilans bramkowy przeciwnika to 48 strzelonych goli i 55 straconych.


W minionej kolejce Marcovia rozgromiła u siebie 4:1 Świt Staroźreby. W poprzednich zaś pokonała na wyjeździe 2:1 Victorię Sulejówek i uległa w Markach 0:5 Oskarowi Przysucha.


W rundzie jesiennej MKS po szalonym meczu pokonał Marcovię 4:3. Już od 17. sekundy spotkania z powodu czerwonej kartki nasz zespół był zmuszony grać w 10, ale dzięki dwóm bramkom Macieja Naleja i trafieniom Sebastiana Folwarskiego oraz Gracjana Konopskiego udało nam się wywieźć cenne 3 punkty.


Liczymy na gorący doping naszych kibiców!


TRANSMISJA ONLINE


144 wyświetlenia

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page