top of page
  • Zdjęcie autoraAdministrator

WYGRANA W WIELKĄ SOBOTĘLosy meczu rozstrzygnęły się w samej końcówce. Bohaterem Piaseczna został Łukasz Krupnik.

 

W Wielką Sobotę seniorzy MKS Piaseczno rozegrali wyjazdowe spotkanie IV ligi z KS Raszyn. 100. mecz ligowy naszej drużyny pod wodzą trenerów Arkadiusza Modrzejewskiego i Mateusza Naklickiego po przyjściu przez nich do klubu w 2019 roku zakończył się wygraną Piaseczna.


Na samym początku spotkania niezwykle groźnym strzałem ze skraju pola karnego popisał się Łukasz Krupnik, jednak golkiper Raszyna udanie interweniował. W drugiej połowie bardzo dobrą sytuację do zdobycia bramki miał najpierw Maciej Nalej, a następnie Sebastian Folwarski, który próbował dobić uderzenie poprzednika. Kluczowa akcja meczu nastąpiła w doliczonym czasie gry, gdy bramkarz rywali sfaulował w polu karnym Folwarskiego. Do piłki podszedł Krupnik i pewnie wykorzystał jedenastkę, zapewniając naszej drużynie 3 punkty.


Kolejne ligowe starcie już 15 kwietnia o godzinie 13:00 – na Stadionie Miejskim w Piasecznie nasi zawodnicy zmierzą się z Wilgą Garwolin.


8 kwietnia 2023 – IV liga – 22. kolejka


KS Raszyn – MKS Piaseczno 0:1 (0:0)


Skład: Palamar – Krupnik, Janowski, Barwiński, Ziemnicki – Folwarski, Zajkowski, Wierucki (65’ Ćwikowski), Piekut (75’ Dobies), Konopski (80’ Konc) – Nalej


70 wyświetleń

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page