top of page
  • Zdjęcie autoraAdministrator

WYJAZD DO ZĄBEK


Kolejne starcie sąsiadów z tabeli. Po tym meczu MKS Piaseczno może przeskoczyć rywali.

 

W najbliższą sobotę o godzinie 15:00 na stadionie w Ząbkach seniorzy MKS Piaseczno rozegrają mecz 32. kolejki IV Ligi. Ząbkovia na ten moment znajduje się 1 lokatę wyżej niż nasza drużyna – na 5. pozycji. W 31 meczach udało jej się zdobyć 54 punkty (14 zwycięstw, 12 remisów i 5 porażek).


W ostatniej kolejce Ząbkovia bezbramkowo zremisowała ze Świtem w Staroźrebach. Wcześniej Ząbki podzieliły się u siebie punktami z Victorią Sulejówek (2:2) i wygrały 3:2 na wyjeździe z Oskarem Przysucha.


Jesienią MKS zremisował z przeciwnikiem 2:2. Gole dla naszej ekipy strzelili Łukasz Krupnik i Tymoteusz Barwiński.

113 wyświetleń

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page