top of page
  • Zdjęcie autoraAdministrator

Z MSZCZONOWIANKĄ O 3 PUNKTY


W poprzednim sezonie nasi zawodnicy 2-krotnie pokonali rywali w lidze. Zapraszamy na stadion w Piasecznie!

 

W sobotę 20 sierpnia MKS Piaseczno podejmie na własnym boisku Mszczonowiankę Mszczonów. Będzie to już 3. spotkanie w tym sezonie IV ligi.


Jak na razie Mszczonowianka ma na swoim koncie 1 punkt i zajmuje 15. pozycję w tabeli. Jej piłkarze przegrali w 1. kolejce 0:3 z Victorią Sulejówek na obiekcie rywala, a później zremisowali w Mszczonowie 1:1 ze Świtem Staroźreby. Bramkę dla gospodarzy zdobył występujący u nas w rundzie jesiennej ubiegłego sezonu Szymon Kiewel.


W rozgrywkach 2021/2022 2-krotnie lepsi okazali się zawodnicy z Piaseczna. Jesienią MKS wygrał na wyjeździe z Mszczonowem 3:0 (2 bramki Konrada Rudnickiego i gol Bartłomieja Faliszewskiego), a w ostatniej kolejce sezonu na własnym stadionie pokonał przeciwników 3:2 (bramki: Szymon Wiejak, Bartłomiej Faliszewski, Gracjan Konopski).


Zapraszamy wszystkich kibiców na stadion w Piasecznie! Początek meczu o godzinie 13:00.


Transmisja internetowa: TUTAJ

158 wyświetleń

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comentários


bottom of page