top of page
  • Zdjęcie autoraAdministrator

ZAPRASZAMY NA MECZ Z WISŁĄ

Zaktualizowano: 9 wrz 2022Hit 7. kolejki IV ligi rozpocznie się o godzinie 17:00. Wszyscy na mecz!

 

Już w najbliższą sobotę na Stadionie Miejskim MKS Piaseczno zmierzy się w ligowym starciu z Wisłą II Płock. To spotkanie pomiędzy dwoma klubami z czołówki tabeli.


Rezerwy Wisły znajdują się obecnie na 4. pozycji w stawce, mając o 1 punkt mniej niż nasza drużyna. W tym sezonie IV ligi Wisła pokonała takie kluby jak: Mazur Karczew (3:0 na wyjeździe), MKS Przasnysz (5:1 u siebie), Victoria Sulejówek (4:1 na wyjeździe) i ostatnio Świt Staroźreby (3:1 u siebie). Nafciarze ulegli zaś w 3. kolejce 1:2 Ząbkovii w Ząbkach, a następnie podzielili się punktami z Oskarem Przysucha (3:3 u siebie).


W poprzednich rozgrywkach Wisła praktycznie do końca walczyła o awans do baraży o III ligę. Finalnie nasz najbliższy przeciwnik z 77 punktami (identyczny dorobek punktowy jak 2. Ząbkovia) zajął 3. lokatę.


Bilans ligowych meczów pomiędzy rezerwami Płocka a Piasecznem w ostatnich 20 latach to 2 zwycięstwa Piaseczna, 2 wygrane Płocka i 2 remisy.


Zapraszamy wszystkich serdecznie na stadion!

254 wyświetlenia

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page