top of page
  • Zdjęcie autoraAdministrator

Zebranie walne Członków Stowarzyszenia

Zaktualizowano: 13 lutZarząd Stowarzyszenia MKS Piaseczno serdecznie zaprasza wszystkich członków do udziału w zebraniu walnym, które zostanie zorganizowane 19 lutego 2024 roku. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 18:45, z możliwością drugiego terminu rozpoczęcia o godzinie 19:00. Program zebrania obejmuje szereg istotnych punktów, począwszy od otwarcia i powitania uczestników, poprzez wybór przewodniczącego i sekretarza spotkania, aż po omówienie sprawozdań z działalności oraz finansów Zarządu za lata 2020 - 2022. Planowane są również punkty dotyczące zmiany statutu stowarzyszenia, wyboru nowych członków Zarządu oraz komisji rewizyjnej. Zebranie zakończy wolne wnioski i dyskusja. Obecność na tym spotkaniu jest niezwykle ważna, gdyż będą podejmowane decyzje wpływające na przyszłość stowarzyszenia.
306 wyświetleń

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page