top of page
  • Zdjęcie autoraAdministrator

ZMARŁ ŁUKASZ MAJKOWSKIZ nieukrywanym żalem informujemy, że 19 lipca zmarł Łukasz Majkowski, były zawodnik Piaseczna i juniorski reprezentant Polski. Miał zaledwie 28 lat...


Popularny „Maja” był swego czasu jednym z najbardziej utalentowanych bocznych obrońców w kraju. W barwach juniorskich drużyn narodowych potrafił radzić sobie z takimi rywalami, jak Bojan Krkić, późniejsza gwiazda Barcelony i Romy. Poza Piasecznem występował m.in. w Groclinie Dyskobolii Grodzisk Wielkopolski i Sparcie Jazgarzew.


Pogrzeb Majkowskiego odbył się 26 lipca w kaplicy na cmentarzu przy ul. Stanisława Moniuszki w Makowie Mazowieckim.


W imieniu zarządu, zawodników i kibiców składamy kondolencje rodzinie „Mai”.

285 wyświetleń

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page