top of page
  • Zdjęcie autoraajacied

ZMARLI MARIUSZ SKROŃC I TADEUSZ RUDNICKI


Początek 2021 roku przyniósł nam smutne wiadomości o śmierci dwóch osób, związanych przed laty z naszym klubem: Mariusza Skrońca i Tadeusza Rudnickiego.

 

Pierwszy z nich był piłkarzem, grającym w Piasecznie w czasach KS-u/ Polkoloru. Drugi był nie tylko zawodnikiem, reprezentującym nasz klub w kilku dyscyplinach (między innymi w hokeju na lodzie), ale i wieloletnim działaczem, organizatorem turniejów i popularyzatorem sportu w mieście.

Nabożeństwo żałobne za zmarłego Tadeusza Rudnickiego zostanie odprawione 11 stycznia o godzinie 11.00 w kościele Świętej Anny w Piasecznie, po którym nastąpi odprowadzenie do grobu na cmentarz komunalny przy ulicy Julianowskiej.

Pogrzeb Mariusza Skrońca odbędzie się zaś 15 stycznia na cmentarzu komunalnym Wólka Węglowa. Ze względu na przepisy pandemiczne nie będzie jednak możliwości wejścia do Sali Pożegnań. Rodzina zaprasza jednak na odprowadzenie Mariusza do grobu na godzinę 14.00 pod Salę B, skąd bliscy naszego byłego piłkarza ruszą w kierunku U-III-4.

Rodzinom, przyjaciołom i znajomym śp. Rudnickiego i Skrońca składamy najszczersze kondolencje.

581 wyświetleń

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page