top of page
  • Zdjęcie autoraAdministrator

ZWYCIĘSKI WYJAZD DO WARSZAWYZ trudnego terenu wywozimy 3 punkty. Brawa dla naszego zespołu!

 

W sobotę 13 sierpnia odbyło się spotkanie 2. kolejki IV ligi. Wyjazdowy mecz z Hutnikiem Warszawa zakończył się zdecydowanym zwycięstwem ekipy MKS Piaseczno.


Spotkanie o wiele lepiej zaczęło się dla gospodarzy, którzy już w 8. minucie meczu świętowali bramkę z rzutu karnego wykonanego przez Pawła Giela. MKS nie czekał długo na odpowiedź i 12 minut później wyrównał dzięki bezpośredniemu trafieniu z rzutu wolnego Kamila Ziemnickiego. Niedługo później Piaseczno wyprowadziło kontratak, po którym piłkę do siatki wbił Gracjan Konopski. Na przerwę zawodnicy schodzili przy wyniku 1:2.


W drugiej połowie meczu dalej przeważali piłkarze trenera Arkadiusza Modrzejewskiego i Mateusza Naklickiego. W 55. minucie po dośrodkowaniu z rzutu wolnego Łukasza Krupnika bramkę głową zdobył Adam Jaszczak. Kwadrans później MKS wygrywał już 4:1 – Piotr Ćwikowski idealnie zagrał do Kamila Matulki, a ten bez najmniejszych problemów pokonał bramkarza Hutnika. Gracze z Warszawy zmniejszyli rozmiary porażki golem Daniela Boguckiego z końcówki starcia.


2. kolejkę kończymy z kompletem punktów, mając tyle samo oczek na koncie co Wisła II Płock, KS CK Troszyn i Orzeł Baniocha. 20 sierpnia o godzinie 13:00 nasi zawodnicy zmierzą się na Stadionie Miejskim w Piasecznie z drużyną Mszczonowianki Mszczonów.


13 sierpnia 2022 – IV liga – 2. Kolejka


Hutnik Warszawa – MKS Piaseczno 2:4 (1:2)


Bramki: 20’ Ziemnicki, 26’ Konopski, 55’ Jaszczak, 73’ Matulka


Skład: Palamar - Krupnik, Janowski, Jaszczak, Ziemnicki – Konopski (65’ Staluszka), Ahmed, Ćwikowski (78’ Staniszewski), Barwiński (90’+3 Konc) – Nalej (89’ Prusiński), Matulka (85’ Folwarski)


407 wyświetleń

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page