top of page
  • Zdjęcie autoraAdministrator

ZWYCIĘSTWO W GARWOLINIE

Zaktualizowano: 7 wrz 2022


Piaseczno dalej niepokonane. W sobotę nasi seniorzy wygrali na wyjeździe z Wilgą Garwolin.

 

Już w pierwszym kwadransie gry MKS wyszedł na prowadzenie – piłkę z rzutu wolnego dośrodkował Kamil Ziemnicki, a celny strzał głową oddał Ahmed Ayodeji. Kilka minut później mogło być już 2:0, ale obrońca Wilgi wślizgiem uchronił swój zespół od straty gola. Potem swoich sił próbowali gospodarze, przy uderzeniach których świetnie radził sobie nasz golkiper Wladyslav Palamar.


W drugiej połowie MKS zdobył kolejną bramkę, kiedy piłkę do siatki dobił Gracjan Konopski. Wilga próbowała złapać kontakt, aczkolwiek tego dnia w znakomitej dyspozycji był Palamar. Ostatecznie mecz zakończył się zwycięstwem Piaseczna 2:0.


3 września 2022 – IV liga – 6. Kolejka


Wilga Garwolin – MKS Piaseczno 0:2 (0:1)


Bramki: Ahmed 4’, Konopski 61’


Skład: Palamar – Krupnik, Janowski, Jaszczak, Ziemnicki – Staniszewski (55’ Wierucki), Ahmed, Macioszek (70’ Trzepałko), Konopski (75’ Staluszka) – Nalej (57’ Ćwikowski), Matulka (87’ Wysocki)


Zdjęcie: www.wirtualnygarwolin.pl

69 wyświetleń

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page