top of page
  • Zdjęcie autoraAdministrator

ZWYCIĘSTWO W OSTATNIM MECZU KONTROLNYM PRZED STARTEM RUNDY


Nasi seniorzy pokonali Tygrysa Huta Mińska 4:2. Był to ostatni sparing przed powrotem rozgrywek IV ligi.

 

W ostatnią sobotę seniorski zespół MKS Piaseczno podejmował na boisku sztucznym w Piasecznie czołowy zespół V ligi – Tygrysa Huta Mińska – z którym w poprzednim sezonie rywalizowaliśmy w rozgrywkach IV ligi.


W pierwszej połowie pomimo bardzo dobrej postawy rywala kontrolowaliśmy mecz i zasłużenie prowadziliśmy 3:0 po bramkach Piotra Ćwikowskiego, Macieja Naleja i Sebastiana Folwarskiego.


W drugiej połowie mecz miał bardziej wyrównany przebieg. Najpierw pierwszą bramkę dla gości zdobył pięknym strzałem pod poprzeczkę ich napastnik. W 70. minucie na 4:1 po świetnym podaniu Jakuba Konca podwyższył Dominik Piekut, wykorzystując sytuację sam na sam z bramkarzem. W końcówce meczu rywale zmniejszyli rozmiary porażki i mecz zakończył się naszym pewnym zwycięstwem 4:2.


Zwycięstwo w ostatnim meczu kontrolnym pozwoli nam w dobrych nastrojach przygotowywać się do starcia inaugurującego rundę wiosenną, który odbędzie się w najbliższą sobotę o godzinie 15.00 na boisku w Staroźrebach, gdzie podejmie nas miejscowy Świt.


MKS Piaseczno – Tygrys Huta Mińska 4:2 (3:0)


Strzelcy bramek: Ćwikowski, Nalej, Folwarski, Piekut


Skład: Palamar (61' Owczarzak) – Krupnik (71' Ubermanowicz), Barwiński, Żuchowski (46' Jaszczak), Ziemnicki, Konopski (61' Staniszewski), Ćwikowski (46' Zajkowski), Wierucki (81' Ćwikowski), Folwarski (61' Konc), Bawolik (76' Osiński), Nalej (61' Piekut)

379 wyświetleń

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Commenti


bottom of page