top of page
  • Zdjęcie autoraAdministrator

FILIP JADACKI W MSZCZONOWIANCEFilip Jadacki opuszcza po dziesięciu latach drużynę Piaseczna. 20-letni pomocnik od nowego sezonu będzie grał w Mszczonowiance Mszczonów, w której spotka się... ze swoim starszym bratem, Kacprem.

„Fifi” trafił do naszego klubu z Korony Góra Kalwaria jako dziesięciolatek, zasilając drużynę rocznika 1998, prowadzoną przez trenera Jarosława Ludwiniaka. Jadacki, zarówno w juniorach, jak i seniorach, dał się poznać jako niezwykle wszechstronny zawodnik. W ostatnich latach grał na niemal wszystkich pozycjach – od bocznego obrońcy, przez środkowego pomocnika, podwieszonego napastnika, aż po szpicę. W minionym sezonie 20-latek rozegrał w barwach MKS-u 29 meczów, w których zdobył 8 bramek i zanotował 4 asysty.

Dziękujemy za grę i życzymy powodzenia na dalszym etapie kariery!

55 wyświetleń

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page