top of page
  • Zdjęcie autoraajacied

INAUGURACJA Z WILGĄ GARWOLIN


W środę (14 sierpnia) MKS Piaseczno rozegra u siebie pierwszy mecz sezonu 2019/2020 w IV lidze. Podopieczni trenera Arkadiusza Modrzejewskiego podejmą o godzinie 17.30 Wilgę Garwolin. Zapraszamy!

 

Drużyna Wilgi została założona w 1922 roku, a rozpoczynający się w środę sezon będzie jej ósmym z rzędu na poziomie IV ligi. Poprzednie rozgrywki ekipa z Garwolina zakończyła na 10. miejscu w tabeli, mając w dorobku 37 punktów w 30 meczach. Oba ubiegłoroczne mecze z Piasecznem zakończyły się jednak po myśli biało-niebieskich. W Garwolinie było 6-3 dla MKS-u, zaś w rewanżu na Stadionie Miejskim przy ulicy 1 Maja 16 było 3-2 dla gospodarzy.

W przedsezonowych sparingach Wilga Garwolin mierzyła się z trzema ekipami z ligi okręgowej, wygrywając 5-4 z Agape Białołęka i remisując 2-2 ze Zrywem Sobolew i 3-3 z LKS-em Chlebnia, zaś w ostatnim spotkaniu drużyna trenera Damiana Milewskiego przegrała 2-5 z beniaminkiem IV ligi, Józefovią Józefów.

Najskuteczniejszymi zawodnikami meczów testowych byli Sebastian Papiernik (4 gole) i Tomasz Paszkowski (3 trafienia).

202 wyświetlenia

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page