top of page
  • Zdjęcie autoraAdministrator

Jak przekazać 1,5% podatku i dlaczego warto?

Wesprzyj Młodzieżowy Klub Sportowy i Pomóż Marzeniom Młodych Talentów!


Drodzy Fani Sportu i Mieszkańcy Naszego Miasta,

Nasz Młodzieżowy Klub Sportowy jest dumny ze swoich osiągnięć i marzeń młodych talentów, którzy z pasją trenują, aby osiągnąć sukcesy na polu sportowym. Dla wielu z nich jest to nie tylko pasja, ale również droga do rozwoju, samodyscypliny i zdrowego stylu życia. Dzięki naszemu klubowi, nasza młodzież ma szansę realizować swoje marzenia sportowe.

Jednak aby kontynuować naszą misję i zapewnić odpowiednie warunki szkoleniowe, potrzebujemy Waszej pomocy. Dlatego zachęcamy Was do wsparcia naszego klubu, przekazując 1,5% swojego podatku podczas składania zeznań podatkowych.

Dlaczego warto wsparć Młodzieżowy Klub Sportowy?


Wsparcie naszej młodzieży:

  • Nasz klub to miejsce, w którym młodzi ludzie rozwijają swoje talenty, uczą się wartości takich jak team spirit, współpraca i dążenie do celu. Wspierając nas, wspieracie przyszłe pokolenie miłośników sportu i wzorów do naśladowania.

  • Budowanie zdrowego społeczeństwa: Sport kształtuje zdrowy styl życia i przyczynia się do zapobiegania wielu problemom zdrowotnym. Wspierając klub sportowy, przyczyniasz się do tworzenia zdrowszej społeczności.

  • Sukcesy sportowe: Wasze wsparcie pomoże nam osiągnąć jeszcze więcej i zwiększyć nasze osiągnięcia na arenie sportowej.

  • Inwestycja w przyszłość: Każdy darowizna 1,5% podatku jest inwestycją w przyszłość naszego miasta. Dzięki temu, nasze miasto może być dumne ze swojego wsparcia w rozwijanie talentów i promowanie sportu.


W jaki sposób możecie pomóc? To proste! Podczas składania swojego zeznania podatkowego, wystarczy przekazać 1,5% swojego podatku na rzecz Młodzieżowego Klubu Sportowego. To kosztuje Was niewiele, ale może sprawić ogromną różnicę w życiu naszych młodych sportowców.


KRS: 0000270261, Cel: MKS Piaseczno 4112


Razem jesteśmy silniejsi, razem osiągniemy sukces!

Dziękujemy za Waszą hojność i wsparcie!

Wasz Klub

MKS Piaseczno

85 wyświetleń

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comentários


bottom of page