top of page
  • Zdjęcie autoraajacied

KADRA MKS-U NA RUNDĘ JESIENNĄ


Dwudziestu dziewięciu zawodników znalazło się w szerokiej kadrze czwartoligowego MKS-u Piaseczno na rundę jesienną sezonu 2020/2021. Ponad połowa z nich, bo aż piętnastu graczy, to wychowankowie biało-niebieskich. W kadrze znalazło się miejsce dla czternastu piłkarzy o statusie młodzieżowca.

 

BRAMKARZE: Michał Olczak, Wojciech Kucharski, Szymon Sobczak


OBROŃCY: Łukasz Krupnik, Adam Jaszczak, Michał Janowski, Sebastian Małkowski, Bartłomiej Gromek, Kamil Ziemnicki, Patryk Bogdan


POMOCNICY: Konrad Wojtkielewicz, Ahmed Ayodeji, Szymon Wiejak, Adrian Dobies, Kamil Matulka, Michał Suchanek, Kamil Hernik, Sebastian Szczepaniak, Oskar Wójcik, Oliwier Osiński, Karol Boniecki, Kacper Prusiński, Piotr Marczyk, Dylan Cetra, Wiktor Niemiec, Mateusz Bukowski


NAPASTNICY: Konrad Rudnicki, Bartosz Orłowski, Mateusz Olszak

1831 wyświetleń

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page