top of page
  • Zdjęcie autoraajacied

MALINOWSKI TRENEREM PIASECZNA


Marcin Malinowski wraca do Piaseczna! Były zawodnik naszego klubu, a obecnie właściciel sieci Piłkarskich Przedszkoli GOL i koordynator projektu „Ready, Set, Go”, czyli treningów z użyciem nowoczesnego sprzętu FitLight, został trenerem w MKS-ie.

 

- Marcin został zatrudniony w klubie jako szkoleniowiec, który będzie ściśle współpracował z każdą drużyną, począwszy od zespołów seniorskich, kończąc na grupach naborowych. W zakresie jego obowiązków będzie przeprowadzanie konkretnych testów, które w starszych rocznikach pozwolą na pełne i indywidualne monitorowanie postępów każdego zawodnika, zaś w młodszych rocznikach będą to głównie treningi zabawowe, służące pobudzeniu ruchowemu oraz urozmaiceniu zajęć. Uważamy, że wykorzystanie projektu Marcina będzie świetnym uzupełnieniem dobrze zorganizowanego klubu – powiedział Jarosław Ludwiniak, wiceprezes MKS-u Piaseczno do spraw sportowych.

Radości z powrotu do biało-niebieskich nie kryje również popularny „Malin”.

- Jestem wychowankiem Piaseczna i zawsze czułem się emocjonalnie związany z klubem, więc, mimo kilku ofert, zdecydowałem się na MKS. Jakiś czas temu, w dość luźnej rozmowie z trenerem Jarosławem Ludwiniakiem, wspomniałem o moim projekcie, który wówczas dopiero raczkował. Jak widać, został on błyskawicznie zaaprobowany i cieszę się, że będziemy go wspólnie realizowali. Współpracuję na co dzień z wieloma drużynami i związkami, ale to Piaseczno zdecydowało się jako pierwsze objąć projektem cały klub. Zresztą pierwsze testy urządzenia FitLight i sprawdzanie jego możliwości odbyły się na Mazowszu właśnie w MKS-ie, w roczniku 2008, prowadzonym przez trenerów Jarosława Ludwiniaka i Emila Wrażenia. Ta drużyna ma już za sobą trzy takie sesje, pozwalające dokładnie śledzić postępy, poczynione przez graczy. W klubie będę chciał realizować cały szereg nowatorskich rozwiązań, mających na celu podniesienie jakości szkolenia raz poziomu dzieci i młodzieży – powiedział Malinowski.

Witamy w klubie!

659 wyświetleń

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comentarios


bottom of page