top of page
  • Zdjęcie autoraajacied

MODRZEJEWSKI TRENEREM PIASECZNA


Arkadiusz Modrzejewski, były trener roczników ‘95 i ‘97, a także seniorskich zespołów naszego klubu, po kilku latach, spędzonych w Pilicy Białobrzegi, Mszczonowiance Mszczonów i Ursusie, wraca do Piaseczna. Popularny „Modrzej” zastąpi na stanowisku szkoleniowca Igora Gołaszewskiego, którego umowa wygaśnie z końcem czerwca.

 

Igor Gołaszewski, były znakomity piłkarz biało-niebieskich, został trenerem naszego klubu we wrześniu 2017 roku, zastępując Tomasza Grzywnę. Poprowadził MKS w 54 meczach ligowych, z których 25 wygrał, 8 zremisował i 21 przegrał. W minionym sezonie, mimo stosunkowo wąskiej kadry i sporych problemów z kontuzjami na newralgicznych pozycjach, zajął z ekipą Piaseczna dość wysokie 6. miejsce. Gołaszewski nie bał się stawiać na młodzież, a pod jego okiem w lidze regularnie grali nawet 15-letni piłkarze.

Dotychczasowemu trenerowi dziękujemy za te niemal dwa sezony pracy, a nowemu-staremu szkoleniowcowi życzymy powodzenia w nadchodzącym sezonie!

605 wyświetleń

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comentarios


bottom of page