• Instagram - Black Circle
  • Facebook - Black Circle
  • YouTube - Black Circle
  • ajacied

PIŁKARZE I KIBICE MKS-U WYSTĄPIĄ W FILMIE


Wyjątkową przygodę mieli okazję przeżyć zawodnicy i kibice MKS-u Piaseczno. Piątkowy (26 lipca) wieczór spędzili na... planie filmowym, biorąc udział w kręceniu zdjęć do wchodzącej za kilka miesięcy do kin „Furiozy” w reżyserii Cypriana Olenckiego.

„Furioza” to film przedstawiający świat pseudokibiców oraz jego powiązania ze światkiem przestępczym. W rolach głównych wystąpią między innymi: Mateusz Damięcki, Mateusz Banasiuk i Sebastian Stankiewicz, z którymi sceny mieli okazję kręcić nasi zawodnicy i fani, a także Weronika Książkiewicz, Łukasz Simlat i Janusz Chabior.

Premierę zapowiedziano na jesień 2019 roku.

439 wyświetlenia

COPYRIGHT 2018  © MKS-PIASECZNO.PL WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE