top of page
  • Zdjęcie autoraAdministrator

PIASECZNO WALCZY DO KOŃCA


Choć Ząbkovia Ząbki prowadziła 2:0, nasi zawodnicy zdołali wrócić do gry i wyrównali stan spotkania.

 

W minioną sobotę nasi seniorzy rozegrali domowy mecz IV ligi z Ząbkovią Ząbki. Mecz nie należał do najłatwiejszych, ale piłkarze z Piaseczna pokazali charakter i udowodnili, że są w stanie walczyć do ostatnich minut spotkania.


Piaseczno rozpoczęło mecz od groźnych akcji Dominika Staluszki i Huberta Wieruckiego, niestety później do głosu doszli goście. Ząbkovia objęła prowadzenie w 22. minucie, gdy po zamieszaniu w polu karnym Władysława Palamara gola strzelił Sebastian Nowiński. Kwadrans później Ząbki podwyższyły na 2:0 za sprawą bramki Patryka Zycha.


W drugiej połowie trafienia notował już tylko MKS. W 65. minucie Sebastian Folwarski podał do Mateusza Wysockiego, a ten zgrał piłkę klatką piersiową do Łukasza Krupnika, który pokonał golkipera Ząbkovii. Nie minęło wiele czasu i piasecznianie cieszyli się z drugiego gola – tym razem po dośrodkowaniu Krupnika z rzutu rożnego bramkę głową zdobył Tymoteusz Barwiński. Ostatecznie mecz zakończył się remisem 2:2.


Po 15. kolejkach MKS Piaseczno zajmuje 5. miejsce w tabeli, tracą 2 punkty do 4. Wisły II Płock. W następnej kolejce podopieczni trenerów Arkadiusza Modrzejewskiego i Mateusza Naklickiego zmierzą się na wyjeździe z Oskarem Przysucha (12 listopada 13:00).


5 listopada 2022 – IV liga – 15. kolejka


MKS Piaseczno – Ząbkovia Ząbki 2:2 (0:2)


Bramki: 65’ Krupnik, 70’ Barwiński


Skład: Palamar – Barwiński, Janowski, Jaszczak, Ziemnicki – Staluszka (65’ Staniszewski), Ahmed, Wierucki (46’ Krupnik), Ćwikowski (46’ Konopski), Folwarski (89’ Konc) – Nalej (60’ Wysocki)


84 wyświetlenia

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page