top of page
  • Zdjęcie autoraajacied

PIERWSZY CAMP MKS-U ZA NAMI


Doskonała atmosfera, mnóstwo ciekawych wypadów do kina czy na zwiedzanie Stadionu Narodowego, a przede wszystkim możliwość szlifowania piłkarskiej formy pod okiem doświadczonych licencjonowanych trenerów. W piątek (28 czerwca) zakończył się pierwszy letni camp MKS-u Piaseczno.

 

W półkoloniach wzięło udział blisko czterdziestu chłopców, którzy spędzili intensywny tydzień pod okiem szkoleniowców, pracujących na co dzień w drużynie biało-niebieskich. Zajęcia czysto sportowe uatrakcyjniane były licznymi grami i zabawami, a także wypadami do kina, na basen i – ostatniego dnia – na zwiedzanie Stadionu Narodowego.

Dziękujemy wszystkim rodzicom za zaufanie i powierzenie nam swoich pociech i zapraszamy na kolejne campy, które zorganizujemy w przyszłym roku.

A już w najbliższy poniedziałek czekamy na kolejnych uczestników na drugim turnusie letnich półkolonii z MKS-em Piaseczno!

211 wyświetleń

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page