top of page
  • Zdjęcie autoraajacied

REPREZENTANT W MKS-IE


MKS Piaseczno pozyskał kolejnego zawodnika w zimowym okienku transferowym. Nowym piłkarzem biało-niebieskich został 23-letni lewy obrońca/ pomocnik Bartłomiej Gromek, były reprezentant Polski U-18, grający ostatnio w trzecioligowym Ruchu Wysokie Mazowieckie.

 

– W przeszłości miałem trochę epizodów w tej poważniejszej piłce. Grałem w Widzewie, pojeździłem trochę na młodzieżowe reprezentacje, ale stało się tak, że teraz jestem w Piasecznie, będę realizował projekt III liga i zrobię wszystko, żeby awansować – powiedział Gromek.


Piłkarz nie ukrywa, że w podjęciu decyzji o transferze do MKS-u bardzo pomogła mu znajomość z trenerem naszej drużyny, Arkadiuszem Modrzejewskim.


– Z trenerem Modrzejewskim miałem już kontakt w młodzieżowych kadrach Mazowsza. Skontaktował się ze mną w przerwie zimowej, pojawiłem się na kilku treningach, uzgodniliśmy warunki kontraktu i zostanę już w Piasecznie – zakończył 23-latek.


Bartłomiej Gromek jest wychowankiem warszawskiej Legii. Grał również w Polonii Warszawa, Bzurze Chodaków, Widzewie Łódź, a ostatnie półtora roku spędził w Ruchu Wysokie Mazowieckie, w którym rozegrał 33 spotkania w III lidze, strzelając dwa gole.


Nowy nabytek MKS-u ma również na koncie występy w reprezentacji Polski do lat 18, w której grał z takimi zawodnikami jak Jan Bednarek (obecnie Southampton FC), Mateusz Wieteska (Legia Warszawa), Bartosz Kapustka (Leicester City FC) i Adam Buksa (New England Revolution).


Witamy w Piasecznie!

269 wyświetleń

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page