top of page
  • Zdjęcie autoraajacied

ROZGRYWKI W CZASIE PANDEMII


Mazowiecki Związek Piłki Nożnej przedstawił wytyczne, które od początku sezonu 2020/2021 będą (do odwołania) obowiązywały na lokalnych boiskach we wszystkich kategoriach wiekowych. Najważniejszym punktem jest ograniczenie liczby osób przebywających na stadionie do 149.

 

Zgodnie z dyrektywami MZPN-u, drużyna gospodarzy będzie mogła zgłosić do spotkania 109 osób. W tej liczbie muszą znaleźć się zawodnicy, sztab szkoleniowy i pozostałe osoby funkcyjne. Resztę miejsc klub może rozdzielić wedle własnego uznania wśród działaczy, sponsorów i sympatyków.

40 miejsc, również wliczając w to piłkarzy i sztab, przeznaczonych jest dla drużyny gości, którzy najpóźniej 24 godziny przed początkiem meczu muszą dostarczyć do organizatora listę imienną, zawierającą dane zgłaszanych przez klub uczestników spotkania (imię, nazwisko i dane kontaktowe, takie jak adres lub numer telefonu). Ponadto przed wejściem na stadion wszyscy zgłoszeni będą musieli obowiązkowo zdezynfekować dłonie.

237 wyświetleń

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page